KIM JESTEŚMY?

Andrzej Ryś – trzymający nas twardą ręką redaktor naczelny; księgowy z zawodu i ewidentnie z zamiłowania; ponadto podróżnik, miłośnik rowerowych wycieczek, stąd spod jego pióra, a raczej klawiatury wypływają dla Was kolejne opisy tras wycieczkowych; mistrz kawału i rozładowywania atmosfery.
Michał Dębski – Słoń, bardzo skrupulatny poganiacz czasu; terminów Podlaskiej Drużyny pilnuje co do minuty, przez co psuje wszystkim nieco krwi; spec od kwestii technicznych gazetki; student Politechniki Warszawskiej na kierunku automatyka i robotyka, były drużynowy 14 Podlaskiej Drużyny Wędrowniczej AMBULO, administrator strony interentowej hufca.
Patrycja Egier – Ekierka, nasza nowa perełka; mistrz kuchni, nic dodać, nic ująć, dlatego też jej zadaniem będzie pisanie Wam harcerskich przepisów na potrawy do wykonania niekoniecznie w kuchni; pełna życia gimnazjalistka, wiecznie uśmiechnięta, bujający w obłokach gołąbeczek ; harcerka 69 Całkowicie Harcerskiej Aktywnej ogromnie Spontanicznej drużyny, w skrócie 69 WŚDH C.H.A.O.S; gra i śpiewa, wprowadzając słuchaczy w zachwyt.
Izabela Suplewska – kolejny młodziutki narybek, uczennica gimnazjum, lubi pisać, zatem Podlaska Drużyna to dla niej doskonałe miejsce; ponadto aktorka, kolejna artystyczna dusza; nasza przyszła felietonistka, sztampa ją nudzi, lubi dodać coś od siebie; harcerska 106 Podlaskiej Drużyny Harcerzy Starszych „Błękitna Szóstka”; miła, sympatyczna, uśmiechnięta, śliczna!
Kamila Woźniak – rysownik miesięcznika o duszy dziecka – kreskówki to jej druga miłość; kolejną jest pisanie opowiadań, zatem swoje pisarskie talenty ulokowała w doskonałym miejscu; zastępowa w 18 Podlaskiej Drużynie Harcerzy Starszych TOTUTOTAM; szalony mistrz kabaretu, wiecznie uśmiechnięta.
Natalia Księżopolska – w naszej redakcji nie brakuje osób zafascynowanych rajdami rowerowymi, kolejną z nich jest nasza sówka pocztowa, Natalia; to od niej właśnie dostajecie informacje o kolejnych numerach Podlaskiej Drużyny; bardzo dokładna i odpowiedzialna młoda kobieta, licealistka, przyboczna 28 Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej TROPICIELE.
Anna Bajbert - nie sposób o niej nie słyszeć, zawsze obecna w centrum wydarzeń. Jej szeroki zakres zainteresowań pozwala przegnać nudę nawet w deszczu. Główną pasją są podróże podczas, których może rozwijać swoje hobby jakim jest fotografia. Charakteryzuje ją pogoda ducha i pozytywne myślenie. Tli się w niej dusza artystyczna. Charakteryzuje ją dojrzałość literacka pozwalająca na świadomą recytację tekstów. Należy do scholi kościelnej gdzie kształci swój głos. Tancerka w zespole ludowym a ponadto członkini ochotniczej straży pożarnej. Nie straszna jej walka z ogniem. Fanka sztuki kabaretowej. Harcerka Próbnej Drużyny Wędrowniczej „Wagabunda”. W Podlaskiej przybliża Wam tematykę zdobywania sprawności harcerskich.
Eryk „Ługi” Ługowski – uczeń siedleckiego Rolnika, zafascynowany Wschodem (Rosja, Ukraina, Białoruś). Bliskie jest mu Podlasie i prawosławie dlatego pisze o nim w serii „Zakochaj się w Podlasiu - (...)”. Człowiek znający się na herbacie – herbaciarz. Z przeznaczenia historyk lubujący się w latach 1914-1945. Interesuje się muzyką, w wolnych chwilach pisze felietony. W harcerstwie od marca 2013 roku, drużynowy 2 Podlaskiej Drużyny Harcerskiej „Włóczykije”, przyboczny 14 Podlaskiej Drużyny Wędrowniczej „Ambulo” poza tym dowódca Drużyny Reprezentacyjnej Hufca.
Kiedyś pisali dla Was również:
Anna Karbowiak – artystyczna dusza, tańczy, gra, śpiewa, maluje… generalnie tworzy; na scenie czuje się jak ryba w wodzie; szalona, nieco nieuporządkowana; przybliża nam nadchodzące wydarzenia, żeby każdy wiedział w co może się zaangażować; przyboczna 70 Podlaskiej Drużyny Harcerskiej NIENUDNI, członkini 14 Podlaskiej Drużyny Wędrowniczej AMBULO.
Magdalena Szczerbaciuk – pierdoła jakich mało, a zajmowała się tematem wydarzeń hufca; uczennica liceum klasy humanistycznej z zapędami dziennikarskimi; działaczka społeczne, była przewodnicząca szkoły, członkini Młodzieżowej Rady Miasta, drużynowa 70 Podlaskiej Drużyny Harcerskiej NIENUDNI.
Zygmunt Kondraciuk – nasz kochany Zyga, uosobienie spokoju; filozof i teolog, choć z zawodu nauczyciel WF-u w szkole podstawowej; wszyscy go uwielbiają, wszyscy sięgają doń po radę; od niedawna Komendant Hufca, drużynowy 28 Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej TROPICIELE z zamiłowania ratownik; jego teksty publikowane w Podlaskiej Drużynie zmuszały czytelnika do głębokiej refleksji…
Katarzyna Sobiczewska – nasza droga Sobi, wesoły chemik, szalony biolog, studentka medycyny na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie; ogromny miłośnik słoni i wypraw rowerowych; na łamach czasopisma dzieliła się z nami swoim doświadczeniem harcerskim, głównie poruszając tematykę stopni i sprawności; sumienna, dokładna, odpowiedzialna dusza; członkini 14 Podlaskiej Drużyny Wędrowniczej AMBULO.
Własna strona www za darmo - sprawdź